Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi

ARVENTO

Sistem sayesinde araçların izleyecekleri rotalar, duraklama yapacakları yerler, kontrol noktasına girip ve çıkış tarihleri tanımlanabilmektedir. Herhangi bir aracın, sisteme tanımlanan rotanın dışına çıkması ya da gözden kaybolması halinde, komuta kontrol merkezine anında otomatik olarak uyarı mesajı gönderilmektedir.

SERVİS ARAÇLARI TAKİP

Sistem sayesinde öğrenci velileri çocuklarının okula ve eve varış zamanlarını görebilmekte, servis aracının hız ihlali yapıp yapmadığını kontrol edebilmektedirler. İstenildiğinde sistem servis aracı eve yaklaştığında velinin cep telefonuna SMS göndermekte ve velinin gereksiz yere dışarıda beklemesini önlemektedir. Okul yönetimi ve servis araçların yapmış oldukları ihlalleri, izledikleri güzergahı, okula ve eve zamanında ulaşıp ulaşmadıklarını otomatik olarak kontrol edebilmektedirler.

 


KURAL İHLALİ

Sürücüler hız limitlerini aştıklarında özel donanımlar sayesinde araç içinde sesli olarak uyarılmaktadır. Hız limitleri otoyol, şehir içi ve şehir dışı yol limitleri gibi farklı olarak tanımlanabilmektedir. Gerekli eğitimleri ve sertifikalarını tamamlamamış olan sürücülerin araç kullanması engellenmekte, izin verilen bölgelerin ve zamanların dışında araç kullanıldığında yöneticiler uyarılmaktadır.

2005 yılında çıktığımız bu yolculukta bugün ; Ağrı merkezi ofis olmak üzere Antalya ve Ankara şube ofislerinde ve Türkiye’nin birçok illerinde personel servisi, öğrenci servisi, hasta nakil hizmetleri ve araç kiralama sektörlerinde 250 araç ve 300 personel ile hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize daha iyi ve güvenli hizmetler sunabilmek amaç ve gayesiyle kurumsallaşma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. firmamız, çalışanları olarak bu günlerin haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz bizleri bugünlere taşıyan ve bu gururu yaşatan siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz

Saygılarımızla

Araç Takip Sistemine Erişmek İçin