Hizmetlerimiz

Personel Servisi

Firmamızın işyerinizde çalışan personeller için işe geliş gidişlerinde güvenli, rahat seyahat edebilmeleri ve en önemlisi personelin zamanında iş yerine yetişip yetişemeyeceği düşüncesini ortadan kaldırmak ve işyerine varış esnasında eğlenerek güne pozitif başlayacağı bir seyahat geçirmesini sağlamak temel sorumluluğumuzdur

Serviste Geçen Süreler

1-Personelin görevi itibariyle işyerlerinden başka bir yere gitmesi halinde yolda geçen süreler.
2-Demiryolları, karayolları ve köprülerin yapılması, ya da onarım ve tadili gibi, personelin yerleşim yerlerinden uzak bir mesafede bulunan işyerlerine hep birlikte getirilip götürülmeleri gereken her türlü işlerde bunların toplu ve düzenli bir şekilde götürülüp getirilmeleri esnasında geçen sürelerdir.

Bu süreleri göz önünde bulunduran firmamız KÖSEDAĞ Taşımacılık personelin zamanında ve güvenli, sağlıklı, konforlu seyahat yapmasını sağlar ve en önemlisi de servis araçlarımızda bulunan GPS araç takip sistemi tarafından servis araçlarını takip ederek kontrolünün sağlanmasıdır. Dilerseniz firmamızın tarafınıza tahsil edilen kullanıcı adı ve şifreyle personelin bulunduğu aracı takip ederek, zamanında işyerine varışını kontrol edebilirsiniz.

Öğrenci Servisi

Başarılı bir eğitimin ve öğretimin temel hedefi, sağlıklı, çalışkan, üretken, araştıran, soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi bu özelliklere sahip, vatanımıza, milletimize, en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak, geleceğe hazırlamak bizlerin vazifesidir. KÖSEDAĞ Taşımacılık olarak geleceğimizin teminatı yarınlarımıza güvenli, sağlıklı hizmetler sunuyoruz ve bunu biliyoruz; çocuklarımızı ve gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirebilirsek, onlara ne kadar iyi imkanlar sunabilirsek, ülkemizin yarınları da o kadar parlak olacaktır. Bu itibarla çocuklarımız evden okula okuldan da eve gelene kadar tüm güvenlik önlemlerini almak bizim temel sorumluluğumuzdur.

“Çocuklarımız Ne Kadar İyi Yetişirse Geleceğimiz O Kadar Parlak Olur”

Hasta Nakil Servisi

Evden eve/hastaneye herhangi bir sebeple nakledilmesi gereken, acil bir tablosu bulunmayan hastaların nakledilmesi için; ihtiyacınız nezdinde HASTA NAKİL SERVİS HİZMETİ talebinizi KÖSEDAĞ Taşımacılık, tan alabilirsiniz.
Antalya genelinde kaliteli sağlık hizmeti verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz, kurumların ihtiyaçlarına cevap verecek kapasite ve teknik donanıma sahip hasta nakil servis araçlarıyla antalya ve ilçelerinde hizmeti veren firmamız KÖSEDAĞ Taşımacılık, toplum sağlığına yönelik hizmet çalışmalarına hayat veriyor. Bugün Antalya’da; Antalya eğitim ve araştırma hastanesi, Antalya Atatürk devlet hastanesi, elmalı devlet hastanesinde diyaliz hasta taşıma hizmeti vermekteyiz.
“En önemli yatırımın insan sağlığına yapılan yatırımdır.”

Filo Araç Kiralama

KÖSEDAĞ Taşımacılık ‘ın deneyimli kadrosu ve araç filomuz ile müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Kurumsal ve KOBİ müşterilerine finansal ve teknolojik gelişmeler çerçevesinde en iyi ve uygun koşulları sağlamak adına araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz İle İlgili Teklif Almak İstiyorsanız